B-City Pub

B-City Pub

Miejsce pełne gwiazd Hollywoodu, w których towarzystwie spędzisz %%% czas. 

B-CITY PUB

Jeżeli szukasz taniego piwa czy innego trunku alkoholowego, a przy okazji lubisz otaczać się sławnymi osobami, jest to miejsce dla ciebie. Spotkasz tutaj Mela Gibsona, Sylvestera Stallone’a, Nicolasa Cage’a czy Angelinę Jolie. Tak, to nie żart! A gwiazd światowego formatu i węgierskiej sceny kulturowej jest o wiele więcej.

Każdy przy zdrowym umyśle powie, że miałem omamy lub postradałem rozum. To też jest prawdopodobne, ale nie tym razem. Kocham takie klimaty. Wchodzisz do jakiegoś obcego ci miejsca, do pubu, w którym, gdzie się nie obejrzysz, widzisz kogoś znanego. Po lewej Marylin Monroe, po prawej Dustin Hoffman, a za barem piwo rozlewa Johnny Deep.

Przechodzisz do następnego pomieszczenia, a tam Doktor House, Charlie Sheen czy Russell Crowe. Wszędzie, nawet w łazience patrzą na ciebie ludzie znani na całym świecie. Możesz poczuć się jak król na tronie, dosłownie ;.). Siedząc w tym miejscu, pełnym portretów znanych gwiazd Hollywood, nawet niezręczna cisza wydaje się nie sprawiać nikomu kłopotów, bo wymówką są właśnie te zdjęcia, wiszące na każdej ścianie w pubie. Każdy, dosłownie każdy przegląda ścianę w poszukiwaniu swoich ulubionych aktorów czy muzyków. Świetne miejsce na rozmowy o ulubionych filmach i aktorach. Można tam siedzieć godzinami.

Właśnie ten wystrój jest głównym powodem, który wyróżnia B-City Pub na tle innych, które znajdziemy na ulicy Zichy Jenő utca. Dodatkowym atutem tego miejsca, są godziny otwarcia. Knajpa jest otwarta non-stop! We wszystkie dni tygodnia!

Wystrój, pomieszczenia pełne zdjęć gwiazd Hollywood, godziny otwarcia i ceny sprawiają, że to miejsce, może zostać waszym kolejnym przystankiem na mapie pubów w Budapeszcie.

[AKTUALIZACJA 2016] – jeżeli ktoś jest fanem światowej kinematografii to na pewno spodoba mu się ten styl,w którym urządzono ten pub. Jeśli szukacie odlotów piwnych czy alkoholowych, to też jest to dobre miejsce do odwiedzin, ale smakoszom próżno szukać tam ciekawej propozycji z karty. Standardowe piwa i alkohole, nic specjalnego.

Tags:
,